4.9
67 отзывов

Отзывы покупателей о товарах компании CMO Украина

Отзывы

  28.03.2023
  Шиберная задвижка серии А Шиберные задвижки для общей промышленности

  Засувки шиберні бренду СМО дійсно один з найкращих брендів, що тримає свою якість та доступну ціну уже багато років. Ми постійні покупці шиберних засувок СМО для цементу сипучого. Середовище не просте, абразивне , але хлопці підібрати опції для засувки шиберної таким чином, що ми замінюємо ножі у три рази рідше, ніж би це мало відбуватися по відпрацьованих циклах. Однозначно рекомендую компанію СМО Україна, та саме цю модель - засувка шиберна серії А, СМО Іспанії.

  28.03.2023
  Засувка батерфляй серія 21А Задвижки баттерфляй

  Постійно купуємо ці засувки дискові для свого виробництва. Ми їх встановлюємо на зерно з водою, пивне виробництво. Працюють не гірше дороговартісних заслінок. Ми задоволені! Ущільнення для заміни мають у наявності! Приємно працювати з цією компанією, все чітко, оперативно, результативно!

  28.03.2023
  Задвижка клиновая серия 11А Задвижки клиновые

  Купував засувки з обгумованим клином серії 11А ду 150 та ду 400 бренду СМО Іспанія. Якість дуже гарна, нею задоволений, а от поставку протермінували аж на 4 дні- це нас трохи підвело. Пообіцяли компенсувати це додатковою знижкою при наступній покупці клапанів )

  23.03.2023

  Засувки муфтові СМО виявились значно кращими в порівнянні з тими, що брали раніше. Якість покриття, вага, упаковка- відразу здивували, адже ціна без перебільшень найкраща на ринку. Надали гарантію, паспорт, сертифікати . Дякую за професіоналізм та оперативність. Рекомендую компанію в якості постачальника запірної арматури.

  08.11.2022
  Засувка батерфляй серія 21А Задвижки баттерфляй

  Заслінки дискові СМО хорошої якості. Гарне покриття. Відправили в Павлоград швидко. Рекомендую якісний бренд засувок та компанію СМО Україна. Приємно з вами працювати )

  03.04.2022
  Затвор дисковый поворотный WAFER [W] Затворы поворотные дисковые XUROX

  Затвор дисковий xurox - наспраді високої якості. Відпрацювали сезон на нашому цукровому заводі прекрасно і далі працюватимуть. Заміна резинок коштує копійки. Брали затвори Ду 80, 100, 150, 200, 250. Перейшли з затворів дискових Bray, бо по ціні значно вигідніше. Дякуємо за гарне обладнання!

  07.02.2022
  Шиберная задвижка серии АB двунаправленная Шиберные задвижки для общей промышленности

  Заказали двунаправленную шиберную задвижку Ду400 с электроприводом. Отлично работает с вязкой средой. Сразу заказали комплект фланцев к ней.

  04.02.2022
  Засувка батерфляй серія 21А Задвижки баттерфляй

  Затвор поворотный дисковый данного производителя ми взяли на трубопровод с диском из Н/Ж стали. Герметичность соответствует заявленной. Рекомендую.

  02.02.2022

  Взяли такой затвор дисковый поворотный с проушинами Ду300. Управление ручное (рычаг). Все соответствует параметрам. Гарантия и техничка есть. Спасибо.

  31.01.2022
  Монтажная вставка 44А фланцевая Детали трубопроводов и клапаны регулирующие

  Данная монтажная вставка фланцевая нужна была срочно. Спасибо ребятам, что вошли в положение и быстро отреагировали.